Güçlü ev talebi gören Trabzon hurması

İngiliz ev yapımcısı Persimmon, bugün hisse başına 70 peni’lik bir ara temettü daha açıkladı.

Konut piyasasındaki güçlü yaz sıçramasından faydalandıktan sonra cari yıl için tamamen satıldığını söyledi.

İngiltere’nin ikinci en büyük inşaat şirketi yaz haftalarındaki ticaretin güçlü olduğunu söyledi ve yılın ikinci yarısındaki ev tamamlamalarının en azından geçen yıla uygun olacağından emin olduğunu söyledi.

İngilizlerin çoğunluğunun koronavirüs krizi nedeniyle evden çalıştığı bir zamanda konut ihtiyaçlarını yeniden değerlendiren Britanyalıların konut ihtiyaçlarını yeniden değerlendirmesiyle birlikte talep, damga vergisi indirimleri ve geniş mülklere kademeli geçiş, ev inşaatçılarının herhangi bir darbeyi telafi etmesine yardımcı oldu. ilk tecrit turundan sonra işletmeleri. < Pfizer'in deneysel Covid-19 aşısının olumlu sonuçları dünya ekonomisinde hızlı bir toparlanma umutları sunarken, İngiltere de önümüzdeki birkaç ay içinde anlaşmasız bir Brexit riski ile karşı karşıya ve potansiyel olarak konut piyasasının ayağa kalkın.

Persimmon’un iyimser ticaret güncellemesiyle birlikte rakibi Taylor Wimpey dün gelecek yıl için güçlü bir tahmin yaptı.

Trabzon hurması, toplam vadeli satışlarının bir önceki yıla göre% 43 artarak 1.36 milyar £ ‘a yükseldiğini ve site başına ortalama haftalık özel haftalık satış oranlarının geçen yılın% 38 üzerinde olduğunu söyledi yıl.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir