Kahve sektöründe faaliyet gösteren 4 firma

Gazeteci

İrlanda’da son yıllarda önemli ölçüde büyüyen belirli bir endüstri, kahve endüstrisidir ve ülkenin evden çalışmaya zorlanması sayesinde ülke genelindeki hanelerdeki önemi artmıştır.

Boost My Business girişimimizin bir parçası olarak Fiona Alston, yeni keşfedilen önemlerinden yararlanmak isteyen dört kahve işletmesiyle görüştü.

Coffee Exchange halka kahve ve demleme ekipmanı satan çevrimiçi bir kahve pazarıdır.

“Covid öncesi biz yoktu ve sonra Covid sırasında Cronan Gleeson ve Ciaran Gaffney, The Coffee Exchange’i Irish Coffee’yi tanıtmaya çalışan bir proje olarak kurdu çünkü İrlanda’da inanılmaz kavurucular var. onların oyunu, “diyor kurucu ortak Ben Burns.

“İrlanda’da bir kahve pazarının ilkiydik,” diye açıklıyor, “Bu oldukça yeni bir fikirdi ve aynı zamanda kavuruculara alternatif bir gelir akışı sağladı.”

“Herkesin tüketicilere kahve almasına yardımcı olabileceğimiz, markalara kahvelerini satmalarına ve web sitemiz aracılığıyla işlerini tanıtmalarına yardımcı olabileceğimizi gördük. Ve bize yapacak bir şey verdi. harika ve biz “Kavrulmuş İrlanda kahvesi sipariş eden insanlar için bir isim haline gelmek istiyoruz” diye ekliyor. Haber, İş, İşimi Güçlendir, Ben Burns, JJ Darboven, Moyee Coffee, Yeni Çocuk Kahve Kavurucuları, Kahve Değişimi, Sayaç Şarküteri,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir